lv-wot
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GK 3.rotas apmeklējums

+6
Caupo
Golbot
_Puma4ka_
roofs
Latiw
CodesKode
10 posters

Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty GK 3.rotas apmeklējums

Post by CodesKode Otrdiena Novembris 03, 2015 9:12 pm

[img]GK 3.rotas apmeklējums 243qbkj[/img]

CodesKode

Number of posts : 4
Points : 8
Reputācija : 0
Join date : 07.10.15

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by Latiw Otrdiena Novembris 03, 2015 11:25 pm

Pa kuru laiku jūs jau svācāt 3 Rotu?! Svarīgs Godināts
Latiw
Latiw

Number of posts : 60
Points : 78
Reputācija : 2
Join date : 20.07.15

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by roofs Trešdiena Novembris 04, 2015 8:54 am

Tur jau tā lieta, ka nesavācām, lai gan varējām savākt.
Tiem, kuri nedzirdēja vai nebija onlainā, informācijai:

Ar tiem biedriem, kuri būs onlainā (spēlē), bet kuri neatsauksies uz speckaujām, kā rezultātā cietīs viss klans (kā tas notika vakar, kad dabūjām soda punktus par neierašanos kaujā), vairs neceremonēsies. Tiks retinātas biedru rindas, jo no tādiem spēlētājiem tik un tā nav nekādas jēgas.

Pārējiem lūgums!
Tā kā mums pieder zemes uz GK, lūgums mēģināt būt onlainā vismaz uz plkst.21.00!!! Palīdzam vismaz aizstāvēt zemes!
roofs
roofs

Number of posts : 293
Points : 441
Reputācija : 40
Join date : 29.01.15
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Puma4ka_ Trešdiena Novembris 04, 2015 12:20 pm

cik skarbi tas nebutu,bet es pilniba tam piekritu..jo ir dazhi speletaji tadi kas ir kadu laiku ,bet ne reizi nav bijushi ne uz UR ne uz GK..un tas ir sapigi..tad ir jautajums,prieksh kam vajadzigs cilvekiem nakt uz klanu ja vinji nevar vienkashu lietu izdarit ka ienakt uz GK vai kaut atrakstit ka nevar ienakt un tik turpina spelet Rondoma-Cik atceros rondoma var spelet ari i bez klana......,es domaju,ka sho kas tev ar dzeltenu ir rakstits,ir kadas pars dienas chata ik pa laikam iemest,vai ari tiem cilvekiem kas ir onlaina ka privato zinjojumu janosuta.....
_Puma4ka_
_Puma4ka_

Number of posts : 94
Points : 107
Reputācija : 5
Join date : 27.08.15
Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by Latiw Trešdiena Novembris 04, 2015 7:21 pm

Piekrītu Puma4kai! Tie kas ir katru dienu onlainā! Lai kopē šo tekstu un tiešām kopējā čatā iemet! Bet lai no kāda šķirtos ir jāveic nopietna analīze! Ne tikai par nedēļu vai divām! Bet pat par mēnesi! Cool Svarīgs
Latiw
Latiw

Number of posts : 60
Points : 78
Reputācija : 2
Join date : 20.07.15

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by Golbot Ceturtdiena Novembris 05, 2015 5:39 am

GK 3.rotas apmeklējums 6ghdmr

3. rota

GK 3.rotas apmeklējums 2lvo2oh
Golbot
Golbot

Number of posts : 111
Points : 160
Reputācija : 3
Join date : 01.01.15
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Puma4ka_ Ceturtdiena Novembris 05, 2015 9:30 am

Visju speletaju statistiku var labi var redzet majas lapa musu
_Puma4ka_
_Puma4ka_

Number of posts : 94
Points : 107
Reputācija : 5
Join date : 27.08.15
Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by roofs Ceturtdiena Novembris 05, 2015 9:38 am

Izskatās, ka mans garais sacerējums ir izdzisis Smaidīgs
Ok, īsumā:

1. savācam kopā vakardienas screenus (būšu mājās ielikšu)
2. atfiltrējam visus, kuri noignorēja vakardienas GK
3. piešķiram balvas viktorīnas uzverētājiem
4. galvenā balva - BRĪVĪBA
roofs
roofs

Number of posts : 293
Points : 441
Reputācija : 40
Join date : 29.01.15
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by Caupo Ceturtdiena Novembris 05, 2015 10:45 am

Nu varbut vismaz bridinajumu pirmoreiz pieskirt un nakamreiz jau brivibu Smaidīgs
Caupo
Caupo

Number of posts : 48
Points : 55
Reputācija : 1
Join date : 10.06.15
Age : 41
Dzīvesvieta : Upesciems

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Puma4ka_ Ceturtdiena Novembris 05, 2015 11:10 am

Caupo es piekristu tavam teiktajam,ja tas butu tikai tagad sacies,jau sen visji raksta un saka par sho lietu,un cik jau var katram bakstit par UR,GK un ta talak...Ja tiem cilvekiem vismass butu cienja-vinji atrakstitos un pateiktu kapec nevar ierasties..a visji jau pierada ka tas ir ka blefs,ja ja metis araa jau sen to saka..un ar to ari viss beidzas...piedo man ja tu pa 1menesi ne reizi neesi ienacis ukrepa,vai vismas paradijies GK kad sauc ,bet tu turpini talak sedet un dzenat rondomu,tad piedo man kada var but runa par bridinajumiem....Nez kapec citi var ienakt vai uzrakstit,ka piedodiet naudas ljoti maz - nevaru spelet...
_Puma4ka_
_Puma4ka_

Number of posts : 94
Points : 107
Reputācija : 5
Join date : 27.08.15
Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by roofs Ceturtdiena Novembris 05, 2015 11:55 am

No vienas puses brīdināt jau var, bet kas būs šodien?
Tie, kurus pabrīdinās, nebūs vispār šodien onlainā, bet toties būs citi, kuri uzliks mīksto šodienas kaujām. Tā jau kamēr visus pabrīdināsi, būsi aizmirsis, kuri esi brīdinājis Smaidīgs!
Jāmet laukā un jāpaziņo visiem galvenās balvas iegūvēji, lai zin, kas draud par mīksto likšanu.

Ja nopietni, tad es uzskatu, ka mūsu klanā ir ĻOOOOOTI demokrātiska attieksme pret uzmetējiem. Varbūt kautkādā ežu klanā vispār uz to neskatās, bet mēs jau sen vairs nespēlējam zemākajā līgā ...... Ok, neesam top klans, bet piedodiet - neesam jau arī vairs vidējais līmenis.
roofs
roofs

Number of posts : 293
Points : 441
Reputācija : 40
Join date : 29.01.15
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by roofs Ceturtdiena Novembris 05, 2015 12:01 pm

Var piekrist Puma4kai, ka, ja nav naudas vai, kā manā gadījumā, vajag izkačāt tanku, neej ukrepos, BET tāpēc nevajag ignorēt komandas kaujas:
1. ja nevēlies spēlēt GK, bet vajag vismaz izveidot rotu, lai nedabūtu sodu punktus - nu ieej uz to vienu kauju, nebankrotēsi .....
2. ja nevēlies spēlēt ukrepus, bet ir novākti 9 cilvēkti, bet nevar atrast to vienu pēdējo - nu ieej, uzspēlē vismaz tik ilgi, kamēr tevi nenomainīs .....

Viss ir easy - ja tev nepatīk tas viss, esi narciss un katru kauju vēlies sastapt 29 jaunas sejas - nu pieņem to GALVENO BALVU Smaidīgs
roofs
roofs

Number of posts : 293
Points : 441
Reputācija : 40
Join date : 29.01.15
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by roofs Ceturtdiena Novembris 05, 2015 12:02 pm

Caupo - tas nebij par tevi!!!!! Troll
roofs
roofs

Number of posts : 293
Points : 441
Reputācija : 40
Join date : 29.01.15
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by Caupo Ceturtdiena Novembris 05, 2015 12:06 pm

Es saprotu ka tas nebija par mani es parsvara eju visos klana pasakumos iznemot lvl8 farma ukrepus Laimīgs

P.S. Bet btw, kad mani rekruteja uz klanu (biju pec loti ilga partraukuma atgriezies WOT), jaguars un armands solija, ka nav obligati piedalities klana pasakumos, jo toreiz teicu, ka man nebus parak daudz laika spelet wot utt.
Caupo
Caupo

Number of posts : 48
Points : 55
Reputācija : 1
Join date : 10.06.15
Age : 41
Dzīvesvieta : Upesciems

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Puma4ka_ Ceturtdiena Novembris 05, 2015 12:11 pm

Tad jau redzes ka bus....
_Puma4ka_
_Puma4ka_

Number of posts : 94
Points : 107
Reputācija : 5
Join date : 27.08.15
Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by roofs Ceturtdiena Novembris 05, 2015 3:06 pm

Bet arī tu pamatoji savu nevēlmi, negribēšanu vai nevarēšanu!
Slikti ir tas, ka mēs ta redzam, cik un kas ir onlainā, bet nesaprotam KĀPĒC nenāk uz GK it sevišķi pēc vairākiem lūgumiem palīdzēt!
Tad jau sanāk, ka, ja viņus tas neuztrauc, tad kāpēc mums būtu jasatraucas par to vai viņu paturēt klanā vai nē?
Ukrepos ir savādāk - nē nu ir protams tur savi plusi (bonusu palaišainas gadījumos), bet GK kaujas jau nu varēja neignorēt!
Kad klana kasē bija zelts un bija akcija uz 10lvl tankiem, vai tad kāds skatījās cik daudzi no tiem, kuri dabūja zeltu par nopirktiem 10lvl, bija sapelnījuši klanam to zeltu?
Tagad jau ar nāk zelts no 3 zemēm un būtu vairāk zemju, ja nebūtu problēmu ar rotu novākšanu. Un ja klana kasē būs zelts, noteikti, ka komradi atkal kautko izdomās un dos iespēju gabalu no pīrāga nokosties visiem klana biedriem - kautvai savstarpējā turnīrā izcīnot. Ja tu, piemēram, nedēļu nebiji onlainā, bet atnāci uz turnīra laiku, neviens jau tevi nemetīs ārā no saldumu kārotāju soliņa!

Smaidīgs
roofs
roofs

Number of posts : 293
Points : 441
Reputācija : 40
Join date : 29.01.15
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Armandix_ Ceturtdiena Novembris 05, 2015 3:23 pm

Vakar tika atrasti un noskaidroti tie 5 cilvēki, kas neieradās uz GK. No tiem 4 bija tādi, kuriem tajā laikā nebija cīņas. Pēc apspriedes tika nolemts, ka no klana tiks izmests Satrap . Viņš arī ir pirmais kritušais. Ja ir kādas pretenzijas pret to, droši apskatiet viņa "lielo" cīņu skaitu uz GK un ukrepos...

_Armandix_

Number of posts : 158
Points : 196
Reputācija : 12
Join date : 10.04.15
Age : 27

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by Caupo Ceturtdiena Novembris 05, 2015 3:55 pm

Pirmo reizi dzirdu, ka klana ir tads Satrap vispar Smaidīgs Bet jaa, par to GK piekritu roofam, ari, ja itka iemesls un attaisnojums ir dots nenakt uz klana cinam, tomer cik tur ta darba kaa vienu cinu atnakt un palidzet noturet zemi klanam pat ja nav daudz laika spelei Smaidīgs
Caupo
Caupo

Number of posts : 48
Points : 55
Reputācija : 1
Join date : 10.06.15
Age : 41
Dzīvesvieta : Upesciems

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Armandix_ Ceturtdiena Novembris 05, 2015 5:18 pm

Caupo, labojums, "bija" klanā. Smaidīgs

_Armandix_

Number of posts : 158
Points : 196
Reputācija : 12
Join date : 10.04.15
Age : 27

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Anpi Ceturtdiena Novembris 05, 2015 10:27 pm

Biju domājis iekomentēt pie iepriekšējas diskusijas, bet to neizdarīju un tā kā tēma ir pacelta atkārtoti, tad izteikšu savu viedokli.
1) Ukrepi. Cik reizes ir bijuši palaisti "bonusi"no ukrepiem? sudrabs, exp utt? pa visu šo laiku es personīgi esmu to piefisksējis 2 reizes. Vai nesanāk tā, ka ukrepi galvenokārt tiek braukti lai labotu zaudētās ēkas un atfārmotu izlietotās aviācijas/artas? cik bieži tiek taisīti ukrepi for fun? parasti ir teksts, ka "paņem normālu tanku" Laimīgs Vēl LAT'ā esot izteicos, ka bonusiem no ukrepiem ir jābūt regulāriem un vienā un tajā pašā laikā - piem. ieslēdz 21:00 un stundu vai 2 mauc. Tas papildus dotu motivāciju braukt ukrepā, vismaz man točna. Vai tad kkas motivē cilvēku labāk kā haļava, vai vismaz neaiziešana mīnusā pēc kaujas? Savādāk nah 45min tur čakarēties ar defiem, ja pēc tam vēl resursi jāatfārmo? turam 5 lvl ukrepu, maucam ar +10% bonusiem un dzīve izdevusies Laimīgs karoč, motivācija tuvu 0 pašlaik.
2) GK. hvz kā tur tā sistēma strādā, nekad neesmu iedziļinājies, bet priekškam ir vajadzīgas 3 zemes, ja mēs viņas pēc tam nevaram paši normāli nodefot un saņemam kkādas soda sankcijas? Vai tad visiem ir dafiga takni, ka katru vakaru var pa 3 gb saldēt iekšā un nestresot? Paši taču redziet, ka ļoti aktīvie spēlētāji, kas katru vakaru močī ir kādi 20? Zemju skaitam tak jābūt atbilstošam un tad arī formumā navajadzēs n-tos topikus cik viss ir slikti.
Vairāk zemes=vairāk goldas, bet kur viņa paliek? Nekā personīga (nopietni, jo man tā golda ir poh..), bet lai Ērikam un Armandam papildinātu goldu katru mēnesi 2500? Cik daudz Artman ir saņēmis goldu pēdējos 2 mēnešos - 8! 8!!! Laimīgs Nesanāk tā ka klans mauc katru vakaru priekš 2 cilvēkiem un paši spēlētāji saņem 500 goldas tikai izpildod noteiktu "kvestu"? Nejūtu loģiku, motivācija tuvu 0.

Pats piedalos pasākumos nu tieksim par 90% kad esmu onlainā, nu varbūt 80%. Iemeslus kāpēc citreiz nepiedalos gan jau izlasījāt tiko.. Vakardien hvz cik ilgi vācās uz ukrepu. pēc pirmās kaujas sākās diskusija par čītiem, kāds izdomā ka viņiem steidzami vajag viņus atrast, un ble uzstādīt ukrepa laikā?? jūs ble nopietni? 9 cilvēkiem jāgaida kamēr 1 sariktēsies? Cita laika nav? Uzminiet cik liela bija mana motivācija gaidīt?

Veči un meitenes Smaidīgs Nopietni, negribu aizskart neviena jūtas. Klans ir forši. Ja gribās parunāties, ievelciet mani TS kanālā un izstāstiet kur es kļūdos un kāpēc ir tā kā ir..
_Anpi
_Anpi

Number of posts : 30
Points : 46
Reputācija : 4
Join date : 12.04.15
Age : 40
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by roofs Piektdiena Novembris 06, 2015 12:19 am

1. Par aizvakardienas zemēm (kad vēl turējām 4gab.). Mēs varējām easy tās noturēt, ja vien atsauktos tie cilvēki, kuri bija spēlē. Tāpēc no 6 cilvēkiem jau esam atvadījušies!

2. Par ukrepu bonusiem - jo lielākas mājas, jo labāki bonusi - bet kā lai mēs dabūnam lielāka lvl mājas, ja mums tās pastāvīgi kāds nojauc. Mums ļoti reti kad uzbrūk vāji pretinieki un tāpēc bieži zaudējam. par vienu tādu zaudi ukrepos mēs vidēji zaudējam 2,5k kastīšu. Tīri matemātiski, mēs nespējam dienas laikā atjaunot ne mājas, ne resursus ... kur nu vēl uzcelt bonusu devošās mājas! Kāpēc - tāpēc, ka nav jau ar ko to darīt. Arī tiem, kuri pa lielam braukā ukrepos, gribas arī zvaigzni noņemt no saviem tankiem randomā un nevar to aizliegt.
Personīgi es ar neesmu izjutis baigo devumu no palaistiem bonusim, bet arī sīkums ir patīkams. Tas ir tā pat kā personīgās rezerves (kaut gan no tām ir lielaks tolks - nu vismaz manuprāt).

2. Par zeltu - ja zemes nestu daudz zelta, nedomāju, ka kāds tiktu apdalīts, bet zelta ir tik cik ir. Arī komradi ne vienmēr saņem savu tiesu. Un kāpēc, lai tas tā nebūtu? Ja nebūtu Armanda, Jaguāra vai Artmana - cik daudzi uzņemtos komandēt? ok, ar 6lvl daudz prāta nevajag, bet ar 8? Kā jau mēs te smejamies - ja komanda zaudē, tad vainīgs komandieris, bet, kad uzvar, tad visa komanda! Bet pa lielam tas tā arī ir! Atbildība tik un tā uz viņiem vien gulst (viņi lamā mūs, bet mēs viņus par sliktu komandēšanu) Laimīgs


roofs
roofs

Number of posts : 293
Points : 441
Reputācija : 40
Join date : 29.01.15
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Puma4ka_ Piektdiena Novembris 06, 2015 9:51 am

Lai dabutu bonusus ir vienmer jabut resursiem-vai jus domajat ka jus tagad nepelnisiet resursus-a tie kas katru dienu spele rausies melnas adas lai jums tik visiem butu kadi bonusi??es tam nepiekritu...ir ari jaiegulda saus laiks,jo katrs speletais pac pieteicas klana un bija jaabzinas ka nevar ta- sedet spelet Rondomu un pelnit zeltu vai Bonusus..un pectam teikt ka nav motivacijas...Man nav ne reizi ne par GK vai Safari samaksajushi - bet es varu atrast laiku - lai ienakt un komandai palidzet ,bez parmetumiem , kur paiek zelts..kur paliek zelts-to var apskatities labi wot majaslapa un vai pectam ir kadi jautajumi.....Ir jasak pashiem kaut ko darit - nevis kaidit kad jums iedos kadas pljushkas..Kapec no 90```` cilvekiem pelnitaji ir rupji sakot kadi 25 - vai tas butu godigi - ka shie cilveki ndroshinatu tos kam noshplauties un kas gaida tik bonusus no klana?es uzskatu ka ne...un ja elementari vienkashi nevar atsaukties cilveki uz palidzibu "Par velti" tad ko lai te var runat par cienju vienam pret otru...

Par to gadijumu kad 9 gaida 1 ,es piekritu-tas nau isti pareizi...bus brivs laicinsh nem un atri visju uzliec...
_Puma4ka_
_Puma4ka_

Number of posts : 94
Points : 107
Reputācija : 5
Join date : 27.08.15
Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Puma4ka_ Piektdiena Novembris 06, 2015 10:03 am

un runajot par ukrepiem...for fun ludzu ir iespeja ar 6 lvl kur nav vajadzigas ipashas taktikas un gandris katru reizi tas notiekas... 8 lvl ir pavisam savadak,ok visji panems premus - no 20 kaujam uzvaras bus kadas 8 vai 9 "jo tehnika viss dazhadaka bus" - parekini cik tu 2 h nopenisi resursus - vispar minimali...
un teikt da priekhskam mums ar 6 lvl braukat-a jabrauka tapec ka isakas cinjas sanak un trak var sapelnit resursus neka ar 8 lvl..un par to ir bijis teikts jau sen ka ir angara jabut nepiecieshami vismaz pars 6 lvl.. un ja mes varetu vismaz 3 rotas sataisit 6 lvl ukrepos - mums pietiktu gan bonusiem,gan atjaunot resursus ko zaudejam...bet nee tak "Priekshkam man vajag"....
_Puma4ka_
_Puma4ka_

Number of posts : 94
Points : 107
Reputācija : 5
Join date : 27.08.15
Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _madara__ Piektdiena Novembris 06, 2015 1:06 pm

Piekrītu Anpi. Pilnīgi visā ko viņš saka! Vairāk neizteikšos, jo nav nekādas jēgas Smaidīgs
_madara__
_madara__

Number of posts : 48
Points : 71
Reputācija : 9
Join date : 01.01.15
Age : 32
Dzīvesvieta : Salaspils

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by roofs Piektdiena Novembris 06, 2015 3:06 pm

Nu labi, nav ko cepties Smaidīgs
Man personīgi nav grūti palīdzēt gan ukrepos, gan uz GK. Mana dziļā vēlme ir dabūt tās sasodītās medaļas par dalībām uz UK un GK Smaidīgs un lēnām tas īstenojas!!!
Vēl kas - ja nav konkrēta mērķa izkačāt konkrētu tehniku, tad es labprātāk maucu komandkaujas - tur i pieredzes i naudas vairāk nāk. Manuprāt ir izdevīgi maukt UK.

Es nesaku, ka esmu statists vai labs spēlētājs, bet viens, ko es varu pateikt noteikti - spēlēju mazliet labāk, nekā tad, kad iestājos klanā. Un tas nav tāpēc, ka vnk tīri matemātiski spēlēju ilgāk, bet gan tāpēc, ka ir iespēja spēlēt komandā, jo katru reizi var iemācīties kaut ko jaunu. Ne jau visiem pietiek tikai ar to infu, kuru var izlasīt, lai spēlētu labāk. Vairākumam (kā piemēram man) vajag ne jau vienu vai divas, bet varbūt 100 kaujas, lai kautkas aizķertos. Varbūt man vnk lēni pielec Troll bet pielec!
roofs
roofs

Number of posts : 293
Points : 441
Reputācija : 40
Join date : 29.01.15
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Anpi Piektdiena Novembris 06, 2015 4:42 pm

man jau arī nav problēmu palīdzēt, bet ja rodas "apburtā loka" sajūta, tad vienk reizēm sevi ir grūti piespiest iet un darīt..
_Anpi
_Anpi

Number of posts : 30
Points : 46
Reputācija : 4
Join date : 12.04.15
Age : 40
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by roofs Piektdiena Novembris 06, 2015 4:50 pm

Par tevi ,Anpi, jau nav runa. Tu neesi viens no tiem, kuri nepalīdz. Tracina jau tas, ka tad, kad vajag palīdzību un ir tie cilvēki onlainā, vnk ignorē. Nevar cilvēkam pārmest viņa nepilnības - piemēram roku nemazgāšanu, nepalīdzēšanu, rupjību (klana biedru aizskarošu) u.t.t. bet lai viņš to dara randomā
roofs
roofs

Number of posts : 293
Points : 441
Reputācija : 40
Join date : 29.01.15
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by __artman__ Svētdena Novembris 08, 2015 11:41 am

Расходы за выбранный период     8.715 Nauda
_Armandix_ par šī perioda laiku pārskaitīja sev 3.479 Nauda 24.10.2015 - 04.11.2015
Jaguar666 par šī perioda laiku saņēma 2.508  Nauda 24.10.2015 - 04.11.2015

Tas ir 69% zelta uz 2 cilvēkiem

Es forumā uztaisīšu sadaļu, kur ir jāuzraksta formāla atskaite kādēļ katram no cilvēkiem tiek pārskaitīts GOLD tīri formalitāte, publiskai apskatei,...
un piedāvāju ieviest ka klana komandieri nedrīkst sev pārskaitīt vairāk par 50% no,- piemēram mēneša iztērētā gold. 69% uz diviem tas ir pa daudz,- nav balansa!

Tā ir mana pieredze no TOP klaniem, tas ir pieņemts daudzos klanos ! Ja klans pa mēnesi saņem 15,000 gold tas nozīmē - 7500gold sadala komandieri un atlikušos 7500 izdala uz cilvēku aktivitātēm! tas ir Balanss 50:50 - respektīvi uz abiem, 3,750 gold un laimīgi ir visi, jo te sākās bardaks ar gold, principā var uztaisīt tā 40:40 un 20% paliek man kurus es atdodu katru mēnesi vai, kā piemaksu kādam komandierim vai atsevišķi sadalu uz cilvēkiem! kā prēmija!
__artman__
__artman__

Number of posts : 225
Points : 454
Reputācija : 24
Join date : 01.01.15
Age : 34
Dzīvesvieta : Salaspils

http://lv-wot.weebly.com

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by _Puma4ka_ Svētdena Novembris 08, 2015 3:20 pm

+ _artman_

Pilniba piekritu tam...Un vel jau ta lieta ka es neuskatu ka klana naudinju vajadzetu ta teret ka piemeram - pa kapeikam dala tiem kas ukrepa brauc ar 10..Tad jau jautajums,a kapec ne kas netiek skaitic tiem kas pelna tieshi to zeltu un megina saglabat pelnishanas zemes?
Un jasakarto ta lieta ar Golda par 10 lvl tanku..ka ne visiem tas pieejams butu - a tiem kam r vismas kaut kadas speles bijushas uz ukrepiem un it ipashi GK...
_Puma4ka_
_Puma4ka_

Number of posts : 94
Points : 107
Reputācija : 5
Join date : 27.08.15
Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

GK 3.rotas apmeklējums Empty Re: GK 3.rotas apmeklējums

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā