lv-wot
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kopsavilkums par "Safari"

5 posters

Go down

Kopsavilkums par "Safari" Empty Kopsavilkums par "Safari"

Post by _Armandix_ Pirmdiena Oktobris 26, 2015 8:11 pm

Kā jau mums visiem zināms, tad 10 dienu maratons klanu eventā ir noslēdzies, un katram no mums ir radies savs viedoklis un priekšstats par to, kas notika klanā tieši šo desmit dienu laikā, un tā nu es gribētu izteikt savu viedokli un skatījumu, un pieļautās kļūdas kopumā, lai nākotnē uz tām mēs varētu atskatīties un no tām, cerams, ņemt piemēru un mācīties.

Sākot ar pašu gatavošanās posmu, manuprāt, klanam paveicās, ka reglamentā norādītais kauju formāts bija 10 vs 10 nevis 15 vs 15 kā tas bija vasaras eventā par tanku IS-5 (uzskatu, ka tas events klanam bija pilnīga izgāšanās). Klans bija spējīgs izvedot 2 konkurētspējīgas rotas, un katrai no tām izdevās paņemt zemi uz GK un noturēt to vismaz 2 dienas.
Jau no paša sākuma varēja redzēt, ka izdzirdot to, ka var tikt pie haļavnā tanka, visi metās un stāvēja rindā, lai tikai varētu tikt sastāvā. Bet no pieredzes varu teikt, ka tie "lielie" skrējēji arī ir tie, kuri pat NAV IZLASĪJUŠI turnīra reglamentu, un GK būtu spējīgi atnākt tikai 2-3 vakarus no visa eventa norisināšanās laika. Ar to es gribu pateikt, ka mēs neesam nekāds super-duper klans, kurā pilnīgi visi tiks pie kārotā tanka, tāpēc nav jānokar galva un jābūt dusmīgam uz visu pasauli, ka esat palicis aiz borta. Saprotu, ka kļūstam dusmīgi, taču daram kā mēs varam, un tāpēc nav jācenšas ieriebt klanam par to, ka neesat kaut kur paņemts. Spilgti tas izcēlās eventa laikā, kad bija vajadzīgs trešais sastāvs, lai klans nedabūtu brīdinājumu, jo abas rotas vienkārši nav spējīgas paspēt. Līdz ar to, tie, kuri uz kaut ko bija dusmīgi "uzmeta mīksto" pilnīgi visam klanam. Facepalm Vot to es tiešām nesaprotu, labi, cilvēki netiek paņemti kaut kādu iemeslu dēļ, bet mēs joprojām esam klans, un ar šādu rīcību jūs ieriebjat ne tikai pārējiem, bet arī sev. Katrs klana dalībnieks "reklamē" mūs apkārtējā tanku vidē, līdz ar to mēs rādam nepatīkamu priekšstatu par sevi citiem.

Kļūdas sāka rasties jau pašā sākumā, jo rotas tika sadalītas TIKAI 2 vakarus pirms eventa, tās savā starpā neaizvadīja nevienu jēdzīgu treniņu, neticu, ka nevarēja novākties jau 5-7 dienas pirms turnīra, lai sadalītu rotas, lai izrunātu kādas kartes ņems un trenēsies, kādās kartēs liks "fiškas" u.t.t Lielākā problēma tam bija pašu slinkums un nevēlēšanās neko darīt, un tas jau ir novērots sen, jo paši neko darīt negribam, pat aizvadīt treniņus, kuros jāšauj ar zeltu, jo, redz, tas ir dārgi, tāpēc labāk pavizināšos randomā, un tā sekas, vismaz 1. rota, izjuta pirmās divas dienas, jo tika zaudētas pilnīgi visas cīņas, kurās mēs piedalījāmies. Bet protams, tos zaudējumus nevar norakstīt tikai uz to, ka rotas spēlētāji nebija saspēlējušies, savstarpējā saspēlē kļūdas bija manāmas arī pēdējā turnīra dienā. Lielāko atbildību jāuzņemas man pašam, jo tika izvēlētas nepareizās kartes, taktikas un tehnikas izvēle uz tām, tā teikt no kļūdām mācās, un turpmākās dienas tika parādīti labi rezultāti, kas noveda pie tā, ka visi rotas dalībnieki tika pie tankiem.

Arī es pēc neveiksmes IS-5 eventā negaidīju, ka spēsim ieņemt ap 2000 vietām, un, ja mums būtu nedaudz veiksmes pirmajās dienās, un ja 1. rota būtu nospēlējusi visas savas cīņas neatdodot kaujas 2. rotai, mums būtu reālas iespējas cīnīties par FCM, jo cik noprotu pie FCM tika spēlētāji, kuri ieņēma līdz 1711. vietai. Jo no vienas puses, nedaudz ironiski, es sev mērķi nospraudu cīņu par FCM un sanāca nedaudz nesmuki, ka mums bija jācīnās par divām rotām vienlaicīgi. Daudziem ļoti paliks atmiņā 1.rotas izcīnītā kauja par zemi prohorovkā, kad es, redzot, ka otrā rota bija zaudējusi cīņu, pasaucu tos cilvēkus, kam vajag punktus, lai 40 sek pirms cīņas varētu nomainīt 2-3 liekos no pirmā sastāva. Un tad sākās lielākais bardaks, kādu es esmu redzējis pirms cīņas. Tika svaidīti visi spēlētāji šurpu- turpu, un to, manuprāt, darīja, tie, kam, bija vajadzīgi punkti. Facepalm  Pēc cīņām paprasīju, lai atzīstas tie, kuri bija, tie, kas svaidīja cilvēkus, atzinās tikai viens, pārējie klusēja. Lai visi atcerētos, šādā situācijā tankus maini tikai un vienīgi komandieris!!!!!

Protams līdz pat šodienai īsti nevarēja saprast to cik daudz cilvēki īsti saņems to tanku ( runa iet par windcard). Un pēc rezultātiem var redzēt, ka tanku saņems -17327 spēlētāju. Līdz ar to var spekulēt, ka, klanā tanku varēja dabūt nevis 20, bet pat 30 spēlētāji, ar norunu, ka visi tiecas pēc T23E3, jo visus spēlētājus mainītu. Bet  tad atkristu doma par rotu izveidošanu, jo nebūtu patstāvīga spēlētāju sastāva.
Lai nu kā, cerams, ka šis mazais events klana "skillu" ir tikai pacēlis un katru no mums ir padarījis par labāku spēlētāju, jo laba pieredze tika iegūta gan spēlētājiem, gan komandieriem.

Zināms, ka drīzumā startēs 4. kampaņa, un tai jāgatavojas daudz, daudz nopietnāk, ja gribēsim parādīt labus rezultātus.

_Armandix_

Number of posts : 158
Points : 196
Reputācija : 12
Join date : 10.04.15
Age : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Kopsavilkums par "Safari" Empty Re: Kopsavilkums par "Safari"

Post by _Puma4ka_ Pirmdiena Oktobris 26, 2015 9:06 pm

Tas ir par realam iespejam,lai nevainotu visa 2 rotu...

"ФЦМов ушло в народ 211 штук, получит последний ФЦМ камрад с 374 места, кто ниже и не получил клановых лицензий - ФЦМ не получит."

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/1673445-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D1%87%D0%B0-%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D1%8D%D1%82%D0%BE-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B5%D1%82-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%8C/page__st__1720#topmost

_Puma4ka_
_Puma4ka_

Number of posts : 94
Points : 107
Reputācija : 5
Join date : 27.08.15
Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

Kopsavilkums par "Safari" Empty Re: Kopsavilkums par "Safari"

Post by __artman__ Pirmdiena Oktobris 26, 2015 9:06 pm

1 rotai ar nevienu uzvaru pirmajās divās dienās šaubos vai būtu iespēja tikt zem 2000 vietām, jo augstāk kāp, jo vairāk punktu maksā viena vieta,.. Un ja uz beigām Otrā rota nebūtu izcīnijusi zemi tad 1 rotai nebūtu x5 Kaujas... Tas nozīmē kad jums būtu pašiem jāizcīna zeme lai tiktu pie x5, un ja nebūtu otrās rotas brīvprātīgie kas atnāktu palīgā kad pietrūka pat 4 cilvēki no 1 rotas. Nācās 2 rotu atstāt tā teikt pašplūsmā BEz NEVIENA KOMANDIERA. Tad nu ne tik nebūtu izpildāms tā teikt uztādītais mērķis FCM,-kuru var dabūt tikai par licenzēm.
Jo principā ar tādu sastāvu kā bija 1 rotai bija zemes jātur ilgāk un jāņem vairāk,...
Skila, statistikas, izkačāto tanku perku ziņā stipri iekabināja otrai rotai it visā.
Tādēļ es kā klana Komandieris un Jaguar666  uzņēmāmies dot iespēju cīnīties par tankiem  arī respektīvi vājākiem spēlētājiem,... Tā teikt ziedot sevi lai arī kādam citam būtu labi!

Es negribētu teikt kā kāds kāda dēļ kautko nedabuja, vai tika sagrauti kāda mērķi.
Klans ir lai palīdzētu viens otram! pat ja jāziedo sevi!




Ja iet runa par bardaku Armandam taisnība 8 dienā bija bardaks kad leca iešā visi un viens otru bakstija... Tas nau labi tādās situācijās Komandieris atbild par to kas notiek
pat arī ne tādās situācijās jebkura GK kauja ir jāgaida kamēr tevi paņems!!  (Ukrep lec kurš paspēj, tā teikt kuram ātrāki pirksti)

PALDIES GAN 1. ROTAI GAN 2. ROTAI PAR ATSAUCĪBU UN MĒRĶTIECĪBU UN PROTAMS PALĪDZĪBU VIENS OTRAM!!!


Pēdējo reizi labojis __artman__ Pirmdiena Oktobris 26, 2015 9:36 pm; labots 1 reizi
__artman__
__artman__

Number of posts : 225
Points : 454
Reputācija : 24
Join date : 01.01.15
Age : 34
Dzīvesvieta : Salaspils

http://lv-wot.weebly.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kopsavilkums par "Safari" Empty Re: Kopsavilkums par "Safari"

Post by __artman__ Pirmdiena Oktobris 26, 2015 9:22 pm

Un jā tajā dienā kad _Armandix_ bija paņēmis brīvdienu, nācās pat man no 2rotas iet komandēt jo Komandiera palīgs atteicās komandēt, un aizkomandēju 1 rotu līdz finālam beigās kaujas pārklājās un nesavācās, un Tehniskais zaudējums laikam Finālā 1. rotai. precīzi tagad nepateikšu.
__artman__
__artman__

Number of posts : 225
Points : 454
Reputācija : 24
Join date : 01.01.15
Age : 34
Dzīvesvieta : Salaspils

http://lv-wot.weebly.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kopsavilkums par "Safari" Empty Re: Kopsavilkums par "Safari"

Post by Caupo Pirmdiena Oktobris 26, 2015 10:00 pm

Paldies visiem komandieriem un komandas biedriem, lai ari events atstaja sausmigi negativu nospiedumu uz manu miega daudzumu tajas dienas, tas tomer bija diezgan fanovijs, gala merkis (vismaz mans) T2kaka3, kolekcijai dabuts Smaidīgs Par trenniniem piekritu daleji - novakt 2 rotas un trenneties 6/8/10 4. kampanai vajag, bet treninu laika ar zeltu shaut = pilnigi nevajadzigs sviests, ta jau sudraba maz farmijas + patiesam nepieciesamas cinas (GK; ukrep aizstavibas/uzbrukumi; kampanas) daudz vina iziet, jo tur savadak nekadi nevar, bet nu trenninos, camoooon!
Caupo
Caupo

Number of posts : 48
Points : 55
Reputācija : 1
Join date : 10.06.15
Age : 41
Dzīvesvieta : Upesciems

Atpakaļ uz augšu Go down

Kopsavilkums par "Safari" Empty Re: Kopsavilkums par "Safari"

Post by IlvaP Otrdiena Oktobris 27, 2015 8:29 am

Jo principā ar tādu sastāvu kā bija 1 rotai bija zemes jātur ilgāk un jāņem vairāk...

Principā par šo teikumu man personīgi radās domstarpības, jo pāris cīņas, kur bija jācīnas 1.-majai rotai ar īpašnieku tika atdotas 2.-rotai, lai gadījumā, ja otrai rotai izdodas ieņemt zemi, dalībnieki dabūtu vairāk punktus. Smaidīgs

Visā visumā prieks, ka vairāki cilvēki dabūja tanciņu Gold

IlvaP

Number of posts : 72
Points : 115
Reputācija : 9
Join date : 15.04.15
Age : 31

Atpakaļ uz augšu Go down

Kopsavilkums par "Safari" Empty Re: Kopsavilkums par "Safari"

Post by __artman__ Otrdiena Oktobris 27, 2015 9:06 am

principā Ilva es tev piekrītu un viss ir kā tas ir, bet man radās domastarpības par vienu Armanda izteikto frāzi

"un ja 1. rota būtu nospēlējusi visas savas cīņas neatdodot kaujas 2. rotai, mums būtu reālas iespējas cīnīties par FCM, jo cik noprotu pie FCM tika spēlētāji, kuri ieņēma līdz 1711. vietai. Jo no vienas puses, nedaudz ironiski, es sev mērķi nospraudu cīņu par FCM un sanāca nedaudz nesmuki, ka mums bija jācīnās par divām rotām vienlaicīgi"

Ja ir nosprausti mērķi par FCM tad rota nevar atļauties nospēlēt, pirmajā un otrajā diena Bez punktiem un 5vai 6 dienā komandierim neiznākot nokomandēt rotu un komandiera vietniekam sakot ka es nemāku šo karti komandēt. jo 6 dienā uz manu pusi tika izteikti pārmetumi no otrās rotas jo labākie spēlētāji tika palūgti aizvietot spēlētājus no 1 rotas jo nebija ieradušies un nācās pamest 2 rotu bez neviena komandiera, līdz ar to kauja tika zaudēta tā teikt atdota jo bija jāpalīdz 1 rotai! Tas nozīmē tieši tāda pati palīdzība kā no jūsu puses 8 dienā palīdzot paķert vēl pēdējos punktu! Palīdzība pret palīdzību. nevis kāda vainošana pie kautkā

Personīgi mans mērķis bija vissu 2 rotu aizdzīt līdz T23kaka2 (citējot Caupo) un man mērķis ir piepildīts paldies Jaguar666 par sadarbību Like un 1 rotai par palīdzību!

__artman__
__artman__

Number of posts : 225
Points : 454
Reputācija : 24
Join date : 01.01.15
Age : 34
Dzīvesvieta : Salaspils

http://lv-wot.weebly.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kopsavilkums par "Safari" Empty Re: Kopsavilkums par "Safari"

Post by _Armandix_ Otrdiena Oktobris 27, 2015 1:04 pm

Šeit ir mana kļūda. Iepriekš skatoties tabulu, es sapratu, ka pirmie 1500 spēlētāji tiek pie FCM, neskatoties, ir vai nav klana licenzes. Izrādijās otrādāk, ka tu vari būt kaut 1. vietā, bet ja tev nav licenzes, turpini vien sapņot par FCM. Kļūdijos varbūt miega dēļ, varbūt neuzmanības, līdz ar to, visu turnīra laiku spēlēju ar domu, ka, lai tiktu pie tanka obligāti ir jābūt vismaz 11500 vietā

_Armandix_

Number of posts : 158
Points : 196
Reputācija : 12
Join date : 10.04.15
Age : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Kopsavilkums par "Safari" Empty Re: Kopsavilkums par "Safari"

Post by Caupo Otrdiena Oktobris 27, 2015 3:18 pm

Nu beigas jau tomer sanaca, ka arii individuali dazi dabon FCM, bet tie bija tikai 374 speletaji, diezi vai tur Armand pat tu varetu ieklut Smaidīgs
Caupo
Caupo

Number of posts : 48
Points : 55
Reputācija : 1
Join date : 10.06.15
Age : 41
Dzīvesvieta : Upesciems

Atpakaļ uz augšu Go down

Kopsavilkums par "Safari" Empty Re: Kopsavilkums par "Safari"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā